У Брюховичах відновлять роботу дитячого табору

0
1913

У Брюховичах наступного року планують відновити роботу колишнього дитячого табору “Супутник”  залізничних профспілок за участю приватного інвестора.

Майбутнім непрацюючого дитячого оздоровчого табору “Супутник” перейнялися у профспілках Львівської залізниці. Вже наступного року планують відновити роботу колишнього дитячого профілакторію у мальовничому кутку Брюхович.

За словами директора табору Володимира Петришина, який працював у ньому на різних посадах понад 20 років, відновлення роботи «Супутника» стало можливим завдяки залученню приватного партнера, оскільки коштів для відновлювальних робіт у закладі, що останній раз прийняв дітей аж у 2001 році, у профспілки просто нема звідки взяти. Завдяки цьому партнерству профспілка отримала ресурси на ремонти об’єктів, що збереглися. І вже наступного року табір планує розпочати оздоровлення дітей. Першими гостями оновленого табору стануть насамперед діти залізничників, яких буде скеровано саме залізничними профспілками.

Голова дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці Артем Корольков додав, що інвестора було знайдено наприкінці 2015 року. “В наших планах осінь-зима почати роботу, і щоби до літнього сезону табір повністю функціонував”, – розповів він.

За словами Королькова, за умовами партнерства інвестор має виконати ремонтні роботи з благоустрою території та реконструкції капітальних приміщень і відкритого басейну. Нині ці приміщення в неналежному стані і вимагають багато ремонтних робіт, які потрібно зробити. Власником майна «Супутника» є підприємство «Рокс-Львів» Дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці разом з інвестором.

Після оновлення у таборі планують оздоровляти понад двісті дітей за сезон.

Залишити відповідь