До 10 травня батьки мають можливість редагувати електронні заявки до садочків

0
920

Управління освіти Львівської міської ради нагадує батькам, які реєстрували дітей до дошкільних навчальних закладів на 2018 рік, що редагувати електронні заявки дітей є можливість до 10 травня 2018 року. Про це повідомляє Депо Новин.

«З 11 травня 2018 року система реєстрації дітей до садків міста Львова буде закрита, у зв’язку із формуванням списків дітей для зарахування до дитячих садків на 2018−2019 навчальний рік.

Наголошуємо, якщо батьки в електронній заявці обрали три дошкільні заклади — це означає, що вони погоджуються з тим, що їхня дитина відвідуватиме один із обраних дошкільних закладів.

Якщо батькам не підходять обрані раніше дошкільні заклади — то вони мають можливість відкоригувати електронну заявку до 10 травня”, — зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

З 01 червня по 15 червня 2018 року керівники дошкільних закладів отримають списки для зарахування дітей до садочка, відповідно до яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей. В цей часовий період батьки отримуватимуть смс-повідомлення на зазначений у заявці № телефону, щодо дошкільного закладу, у який буде зарахована дитина, згідно з електронною реєстрацією.

Документи, які необхідно подавати в червні 2018 року на зарахування дитини до дошкільного закладу після отримання смс-повідомлення:

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Документ, який підтверджує право на пільгове зарахування (для пільгових категорій).

Залишити відповідь