Коли чекати епідемію грипу у Львові

0
1075

 

Як повідомили Депо Новин в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, за підсумками щотижневого моніторингу захворюваності, на минулий тиждень року зафіксовано 4 827 випадків грипу та ГРЗ серед львів’ян, що на 17,3% більше, ніж захворіло попереднього тижня року. Госпіталізовано 36 осіб, з них 30 дітей. Інтенсивний показник захворюваності не перевищує епідемічного порогу – перевищення немає в жодній віковій групі.

Зокрема, інтенсивний показник захворюваності становить 623,7 на 100 тис. населення при епідемічному порозі 905,89 на 100 тис. населення – тобто захворюваність не перевищує епідпорогу.

Головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я ЛМР Олена Баворовська нагадує, що грип дуже легко передається від людини до людини контактним (через руки) та повітряно-крапельним шляхом – коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів, а це, в середньому, 7 днів.

При перших ознаках захворювання, таких як підвищення температури, кашель та нежить, біль у горлі, – слід звертатися за медичною допомогою. Якщо захворіли, не слід йти на роботу, адже це не сприяє одужанню, а навпаки,  погіршує перебіг захворювання, і цим наражаєте на небезпеку людей, які працюють з вами.

Поділитись

Залишити відповідь