Коли та які магазини і ресторани відкриються в ТРЦ Spartak у Львові

0
1851

Компанія Jones Lang LaSalle (JLL) прогнозує відкриття спортивного торгово-розважального центру (СТРЦ) Spartak у Львові в березні 2019 року. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Депо Новин.

Згідно з ним, вже підписано договори оренди на 84% площі СТРЦ. Об’єкт будується на вулиці Інструментальній, 49.

Серед якірних орендарів заявлені супермаркет “Сільпо” (4 тис. кв. м), 7-зальний кінотеатр Multiplex і спорткомплекс Sportlife площею понад 6,8 тис. кв. м з басейном олімпійського стандарту.

Операторами фуд-корта (загальна площа – 1,5 тис. кв. м) стануть заклад NOA, ресторани здорового харчування Tomatina і Avocado, а також формати express або to-go Express Buffet, Pinsa Romana, “Львівські круасани” та інші. Крім того, в СТРЦ відкриються піцерія Celentano Ristorante і заклади близькосхідної кухні.

У торговій галереї відкриються магазини SinSay (група LPP, більш як 1,1 тис. кв. м), ритейлер побутової техніки та електроніки Comfy (1 тис. Кв. М), а також хобі-маркет Akvarel N площею понад 1 тис. кв. м, до складу якого увійде розважальний центр.

Також заплановано відкриття магазинів Brocard, Esotiq, “Золотий Вік”, Roshen, Yves Rocher, Esei Beauty Market, Triumph, Giulia

Jones Lang LaSalle – міжнародна компанія, що надає фінансові і комплексні послуги в галузі нерухомості і має більш як 220 представництв у всьому світі, які працюють на ринках більш ніж 750 міст в 60 країнах.

Залишити відповідь