Львів оголосив тендер на Грибовицькому сміттєзвалищі

0
1170

 

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, оголошено тендер на коригування проектної документації з рекультивації полігону с. Великі Грибовичі. Оголошення тендеру відбулося після отримання головних технічних рішень щодо рекультивації полігону від французької компанії «Egis». Про це пише Депо Новин.

«Оголошено тендер на коригування проектної документації за проектом «Комплексний проект з рекультивації полігону с. Великі Грибовичі». Адже у нас був комплексний проект, розроблений у 2013 році інститутом «Гірхімпром» по рекультивації полігону твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі. Однак, у зв’язку із тими подіями, які відбулись на полігоні (зсув тіла полігону), внаслідок чого змінилася площа полігону, а також з 1 березня 2017 року відбулися зміни в Державних будівельних нормах щодо проектування полігонів, тому була необхідність відкоригувати цей проект. Для оголошення тендеру на коригування цього проекту ми очікували на головні технічні рішення щодо рекультивації, які розробила французька компанії «Egis». Зараз ми оголосили тендер на визначення організації, яка відкоригує цей старий проект у відповідності до усіх змін, які відбулися, а також у відповідності до технічних рішень, розроблених компанією «Egis». Компанія «Egis» розробила технічні рішення рекультивації полігону ТПВ у с. Великі Грибовичі в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю від 17 березня 2017 року.

Очікувана ціна закупівлі становить 1 млн. 700 грн. Початок аукціону заплановано на 15 травня. Тоді дається 10 календарних днів на оскарження результатів конкурсу. Якщо ніякого оскарження не буде, то 25 травня ми підпишемо договір з виконавцем робіт. Договір включатиме повний комплекс робіт з розробки проекту корегування та проходження експертизи. Замовником робіт є ЛКП «Збиранка»”, — повідомив Сергій Бабак.

Нагадаємо, також французькою компанією «Egis», разом з інститутом «Гірхімпром» розроблено першочергові заходи, а саме робочий проект з реконструкції полігону Великі Грибовичі та об’єми першочергових заходів з попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації аварії. Проект переданий в ДП «Укрдержекспертиза» (м. Київ) на експертизу. Після проведення експертизи буде проведено тендер на визначення будівельної організації для виконання цих робіт.

Залишити відповідь