Львів отримав важливий апарат для хворих діток і оголосив флеш-моб на збір реагентів

0
915

15 березня Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові отримав гемоаналізатор, завдяки якому можна визначати рівень хіміопрепаратів у онкохворих дітей. Про це повідомляє Депо Новин. Дотепер такий апарат був лише у столичній лікарні «ОХМАТДИТ».

Імунохімічний гемоаналізатор ARCHITECT i1000sr Proсessing module вартує 3 047 895 гривень. Для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові придбали і встановили благодійні фонди «Таблеточки» та «Крила надії» за підтримки компанії «Київстар».

«Ми охоче підтримали ініціативу благодійних фондів «Таблеточки» та «Крила надії», виділили 1 мільйон гривень і долучились до придбання гемоаналізатора. Сподіваємось, що це допоможе діткам одужувати якнайшвидше», –  зазначає Анна Захараш, директор із корпоративних комунікацій компанії «Київстар».

Кошти на апарат компанія виділила у рамках своєї соціальної ініціативи Sharity, яка закликає усіх небайдужих ділитися добрими справами, підтримувати, впливати й допомагати.

«Понад 10 років ми боремося за те, аби діти Львова та сусідніх регіонів мали найкращі можливості для лікування. Хороші лікарі у нас є, а от з обладнанням важко… Коли дізналися, що у медцентрі стало неможливим робити певні види аналізів, то зрозуміли, що усі діти опинилися під загрозою зриву протокольного лікування, що у випадку онкології є фатальним. Відтак поставили собі за мету — нам потрібен новий апарат. А далі був дуже тривалий шлях довжиною більше року до здійснення мрії — купівлі гемоаналізотора», – говорить Наталія Ліпська, директор благодійного фонду «Крила надії».

«На жаль, дуже багато дітей в Україні потребують лікування та імунохімічних обстежень. Щороку ми реєструємо близько 1000 нових маленьких онкохворих по всій Україні. Вартість лікування також вражає – це в середньому від 300 тисяч гривень для однієї дитини. Тому, безумовно, допомога не лише від держави, а й від бізнесу та усіх небайдужих українців є для нас дуже важливою», – наголошує Андрій Синюта, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Вражає сума, яку медичним закладам потрібно витрачати на реагенти для таких обладнань, як імунохімічний гемоаналізатор. Так, для безперебійної роботи апарату, що отримав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, річна потреба реагентів коштує 460 000 гривень.

«Я вважаю великим досягненням те, що ми об’єднали благодійні фонди, людей і лідерів бізнесу для допомоги онкохворим дітям. Завдяки цьому діти зможуть отримувати якісне лікування поруч з домом. Наша відповідальність, щоб обладнання ефективно використовувалось, і для цього потрібні реагенти. Сьогодні я закликаю всіх українців взяти участь у флешмобі «Марш розбишак» і розповісти про свої дитячі пустощі, згадати смішні ситуації і підтримати дітей, які проводять дитинство в лікарні», – говорить Ольга Кудіненко, засновник благодійного фонду «Таблеточки».

Долучитися до збору коштів на реагенти та допомогти онкохворим дітям Західної України усі небайдужі можуть взявши участь у флешмобі #маршрозбишак пожертвувавши гроші за посиланням — https://kyivstar.ua/sharity

У компанії наголошують, що працюють лише з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які зроблять пожертву через Sharity, можуть бути впевнені, що їхні гроші дійдуть до тих, хто дійсно потребує допомоги.

Залишити відповідь