Львівського призовника оцінили в 33 копійки

0
1083

Личаківський районний суд Львова оштрафував на 5,1 тис. гривень військового комісара Львівської області Олександра Тищенка за публікацію в соціальній мережі Facebook списку осіб, які ухиляються від військового призову.  Про це сказано в постанові суду від 19 лютого, пише Депо Новин.

Зазначено, що суд розглянув запит уповноваженого Верховної Ради з прав людини про залучення до адміністративної відповідальності Тищенка.

Зазначається, що підсудний порушив вимогу законодавства про захист персональних даних, а саме 22 листопада 2017 року розмістив на офіційній сторінці військкомату в соцмережі  Facebook список тих, хто ухиляється від призиву на строкову військову службу.

У публікації було зазначено прізвища, імена та по батькові, рік народження призовників. Військком на судовий розгляд не з’явився, і суд вважав можливим розглянути справу за відсутності правопорушника. Суд визнав Тищенка винним і оштрафував на 5 100 гривень.

Нагадаємо, 22 листопада 2017 року Львівський військовий комісаріат опублікував список 15 тис. осіб, які ухиляються від призову на військову службу у Львівській області.

Залишити відповідь