Розпочався третій сезон “Кіно в парку з KredoBank”

0
1219

1 червня 2018 року розпочався новий, вже третій сезон кінопоказів «Кіно в парку з KredoBank», який був започаткований у 2016 році «Кредобанком» спільно з Парком Культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.  Про це Депо Новин повідомили прес-служба KredoBank Перший кінопоказ розпочався з аншлагу –майже 1000 глядачів  прийшло на перегляд стрічки «Монстри на канікулах».

Як і в попередні сезони, кінопокази відбуватимуться на галявині перед головним входом у Парк культури у Львові кожної п’ятниці, суботи та неділі.  Кінопокази відбуваються у партнерстві з міським кінотеатром «Львівський кіноцентр» та Парком культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Кожної п’ятниці та суботи львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватись шедеврами польського українського та світового кінематографу, а фільм для показу в неділю традиційно обиратимуть самі  глядачі – через онлайн-голосування на  сторінці проекту в мережі Facebook. Кожен, хто голосує за вибір фільму, автоматично стає учасником розіграшу подарунка від «Кредобанку», який вручається щонеділі перед початком кінопоказу переможцю, що буде присутній на сеансі.

«Проект «Кіно в парку з KredoBank» триває, і ми дуже раді його шаленій популярності серед львів’ян та гостей міста, яку підтвердив аншлаг на прем’єрному показі третього сезону. Запрошуємо всіх на перегляди просто неба та бажаємо глядачам отримати насолоду від перегляду та чудово провести літо». – говорить перший заступник Голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

Вхід на всі кіносеанси у «Кіно в парку з KredoBank» – безкоштовний. У сезоні 2018 року покази триватимуть до кінця теплого сезону.

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою – на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «Prostobank Awards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».

Залишити відповідь