Школа № 27 отримає новий спортивний майданчик

0
1004

Ремонтна кампанія у львівських школах та садочках активно триває.  Про це повідомляє Депо Новин. У львівських школах відновлюють спортивні майданчики, замінюють систему опалення, ремонтують харчоблоки, басейни та санвузли, оновлюють комп’ютерну техніку та облаштовують лабораторним та демонстраційним обладнанням кабінети фізики, закуповують інтерактивні мультитач-панелі. Зокрема, школа № 27 отримає новий спортивний майданчик, ремонт якого розпочали торік. Цьогоріч роботи обіцяють завершити.

«Після завершення ремонтних робіт, учні навчального закладу і не тільки цієї школи, але і усього мікрорайону матимуть можливість займатися спортом, відпочивати. Тут буде і відпочинкова зона, і спортивний майданчик, і футбольне та баскетбольне поля.

Зараз у 33 навчальних закладах відбуваються ремонти спортивних майданчиків або стадіонів. В цьому році ми передбачали на ремонт спортивних майданчиків і стадіонів — 55 млн грн”, — зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

У школі № 27 протягом 2016−2017 років за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонт даху та водовідведення на суму понад 471,8 тис грн. та капітальний ремонт санвузлів на суму понад 442,8 тис грн. У 2017 році за кошти міського бюджету за результатом тендерних закупівель ТзОВ «Укрбудсервіс» розпочало роботи з капітального ремонту спортивного майданчика. Загальна вартість — 4,76 млн грн. Станом на кінець 2017 року виконано робіт на 1,02 млн грн. Роботи з капітального ремонту спортивного майданчика продовжено у 2018 році. З бюджету розвитку у 2018 році виділено 2,2 млн грн.

За період 2016−2017 років для СЗШ № 27 за кошти міського бюджету було виконано робіт на майже 2 млн грн.

На 2018 рік з бюджету розвитку міського на галузь освіти передбачено асигнувань на виконання ремонтних робіт на суму 140,9 млн. грн.

Загальна сума призначених асигнувань на ремонт спортивних майданчиків та стадіонів становить 36,9 млн грн., з яких станом на 15 травня освоєно 9,1 млн грн.

Залишити відповідь