Школи Львова під’єднають до мережі Інтернет

0
1074

Під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення щодо підготовки до організації проведення відкритого конкурсу на кращий проект під’єднання до глобальної мережі Інтернет та створення локальної мережі у середніх загальноосвітніх школах міста Львова.  Про це повідомляє Депо Новин. Мер Львова наголосив, що кожна школа міста Львова має мати інтеренет хорошої якості, щоб діти могли вчитися та швидко отримувати необхідну інформацію.

Організатором відкритого конкурсу на кращий проект під’єднання шкіл визначено Львівське комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій», яке має підготувати програму та умови проведення відкритого конкурсу на цей проект.

«Завдання таке: кожна школа міста Львова має мати хорошої якості інтернет, щоби діти могли вчитися, і отримувати дуже швидко інформацію. Власне, він буде підключений, щоби всі школи мали можливість працювати на повну потужність», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, вчора, під час сесії міський голова Львова прозвітував про виконану роботу у 2017 році, а також розповів про плани на цей рік. Він зазначив, що одним із завдань є до кінця року повністю забезпечити усі школи інтернетом хорошої якості.

 

Залишити відповідь