У Кабміні пояснили чому затримуються і відміняються рейси з українськими туристами

0
1103

Міністерство економічного розвитку і торгівлі констатує, що проблеми із затримками авіарейсів пов’язані зі збільшенням кількості туристів, що перевищує обсяг пасажиромісць.

Про це написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Депо Новин.

“Проблема, яка виникла в цьому літньому сезоні безпосередньо пов’язана зі збільшенням кількості охочих відпочити, що в рази перевищило обсяг пасажиромісць, які фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, і з постійним демпінгування цін на тури”, – сказав він.

Також Титарчук зазначив, що до скасування рейсів призводить і незадовільний технічний стан літаків перевізників.

Крім того, з його слів, постійні затримки рейсів тягнуть за собою зростання витрат туроператора на проживання, харчування туристів, а також на виплати компенсацій залежно від часу затримки вильоту.

У зв’язку з цим Титарчук закликав туроператорів і авіаперевізників до взаєморозуміння для оптимізації льотної програми з максимальним урахуванням потреб туристів в літній сезон.

3 липня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляє, що туристи, які очікували вильоту з Албанії, Тунісу та інших країн, вже повернулися в Україну. З його слів, кількість чартерних рейсів вже другий рік сильно зростає. Через ситуацію, що склалася, постраждало близько 1,5 тис. українців.

Залишити відповідь