У Львові перенесуть популярну трамвайну зупинку

0
1054

Трамвайну зупинку на вул. Дорошенка цими вихідними перенесуть ближче до пр. Свободи. Про це повідомляє Депо Новин.

На виконання рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банкової, відбулась нарада за участю заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, представників Галицької районної адміністрації, ЛКП «Львівавтодор», ЛКП «Львівелектротранс», управління транспорту та патрульної поліції. Учасники наради пройшлися вул. Дорошенка, пр. Свободи і вул. Гнатюка для наочного аналізу практичного впровадження нової схеми. Під час наради було повідомлено, що з 21 липня трамвайна зупинка з вул. Дорошенка буде перенесена ближче до пр. Свободи.

«Щоб запропонована схема зміни дорожнього руху та облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка працювала добре, відповідно до розробленого плану, сьогодні ми провели спільну нараду з усіма службами задіяними у впровадженні пішохідної зони на вул. Дорошенка та зміни організації дорожнього руху у зв’язку із цим.

Маємо затримку щодо постачання світлофорних секцій, які регулюватимуть рух відповідно до нової схеми. Тому терміни впровадження будуть оголошені додатково.

Також ми побачили багато порушень в частині паркування по вул. Гнатюка. Відповідно ЛКП «Львівавтодор» спільно з поліцією мають напрацювати і запропонувати рішення щодо правильного впорядкування паркування на вул. Гнатюка.

Також побачили необхідність перенесення кінцевої тролейбусної зупинки з пр. Свободи. А з 21 липня плануємо трамвайну зупинку з вул. Дорошенка перенести ближче до пр. Свободи. Ремонтні роботи з облаштування нових зупинок вже на завершені. Роботи виконує ШРП Галицького району на замовлення Галицької Р А. Для зручності пасажирів платформи зупинок трохи підняті. Залишається облаштувати павільйони на обох зупинках”, — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР з питань транспорту.

Нагадаємо, минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банкової. Проїзд громадського транспорту цією ділянкою не зміниться, натомість приватний транспорт має здійснюватиме об’їзд цього відрізку дороги через вул. Гнатюка. Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» змоделював нову організацію дорожнього руху на цьому відрізку вул. Дорошенка. Перевагами запровадження нової схеми є пришвидшення руху громадського транспорту, збільшення перевізної здатності громадського транспорту, впорядкування руху транспорту, підвищення безпеки руху пішоходів на усіх перехрестях де відбудуться зміни, безконфліктний рух транспорту і пішоходів.

Залишити відповідь