У Львові продовжили Програму навчання плаванню

0
1094

З метою популяризації оволодіння навиками плавання та вмілого поводження на воді на сесії міської ради затвердили Програму навчання плаванню у місті Львові на 2018-2020 роки. Про це Депо Новин повідомили у Львівській міській раді.

«Популяризація оволодіння навиками плавання та вмілого поводження на воді, особливо серед дітей, є одним з важливих завдань, які ставить перед собою управління молоді та спорту Львівської міської ради. Заняття плаванням позитивно впливають на стан фізичного здоров’я дітей та є доцільними з міркувань безпеки.

З метою розширення можливостей здобуття вмінь та навиків з плавання, популяризації здорового способу життя, занять спортом та фізичною культурою у м. Львові вкотре запроваджується програма навчання плаванню дітей віком 9-15 років (включно) на 2018-2020 рр. Програма орієнтована на дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів (які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань), талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, у тому числі гуртківців установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів м. Львова, учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції»,- зазначають в управлінні молоді та спорту ЛМР.

Програма передбачає забезпечення проведення розширених занять з плавання у басейнах міста для дітей м. Львова, формування та затвердження списку дітей, що будуть залучені до програми плавання, передачу сформованих списків дітей Львівському комунальному підприємству «Спортресурс» для організації навчально-тренувальних занять з плавання. Реалізація програми на всіх етапах супроводжуватиметься висвітленням у засобах масової інформації.

Поділитись

Залишити відповідь