Як Львів відзначить своє 762-ліття (ПРОГРАМА)

0
1127

Цього року святкування Дня міста у Львові триватиме три дні — з 4 до 6 травня. У цей час на жителів та гостей міста чекає насичена програма заходів — святкові концерти, забави та багато інших атракцій. Про це повідомляє Депо Новин.

Цьогорічний День Львова стане музичним Днем міста, адже впродовж трьох днів на вулицях та площах Львова виступатимуть музичні колективи, хори та оркестри.

Музика та святковий настрій поширяться з центру міста у райони Львова, зокрема на Левандівку, де 5 травня на гостей Народного дому чекатиме програма, яку готують вихованці освітніх коледжів, культурних студій, та просто чудові й талановиті артисти.

На Сихові біля культурного осередку району — Довженко Центру, пройде фестиваль духових оркестрів «Королівський лев», а в Довженко Центрі запрезентують гру про Сихів.

Традиційна міська хода з театралізованою передачею ключів від Львова пройде центром 5 травня, передуватиме їй урочиста сесія у Львівській міській раді.

За доброю традицією, цього року, як і щорічно під час відзначення Дня міста, відбудеться спільна екуменічна молитва представників духовенства різних конфесій за Львів та львів’ян. Вона відбудеться у неділю, 6 травня, о 14.00 год. біля фігури Матері Божої, що на проспекті Свободи.

Також у неділю усіх запрошують на Храмовий празник в Соборі святого Юра.

Тих, хто цікавиться видатними постатями міста, запрошують на сніданки у музеї ім. С. Крушельницької, О. Новаківського та в Домі Франка.

Провести час на природі усім містом можна буде на міському пікніку у парку біля університету імені Івана Франка, а ще відвідавши Барбекю-фест у дворику Палацу мистецтв або Kraft Beer & Vinil Fest у Festrepublic.

Святкування пройдуть і на площі Ринок, де змонтують сцену, з якої лунатиме чудова музика, зокрема, від оркестру INSO-Lviv. Вперше на вул. Курбаса працюватиме нова музична локація. Буде презентовано музичну програму за творами Б. Веселовського, а також звучатимуть твори В. Івасюка від гурту «Курбаси». А для тих, хто хоче відкрити для себе щось нове, гурт «LIRWAK» представить концерт фольктроніки.

У дворику Першого театру відбудеться прем’єра вистави «Джалапіта».

Ці та інші атмосферні та цікаві проекти чекатимуть на мешканців та гостей міста впродовж трьох днів.

Увага! У програмі святкування можливі зміни.

Залишити відповідь