Як у Львові відзначать 100-річчя Листопадового Чину та утворення ЗУНР

0
1801

З метою належного відзначення утворення Західноукраїнської Народної Республіки міська рада затвердила Програму відзначення 100-річчя Листопадового Чину та утворення ЗУНР. Про це Депо Новин повідомили у Львівській міській раді.

«Працювала робоча група в межах розпорядження голови, вона була відкритою. Залучили ряд громадських організацій патріотичного спрямування. Ми розділили нашу працю на декілька ключових блоків. Це є 4 блоки: освітні, пам’ятні місця, заходи та події, промоція та візуалізація. І визначили загалом 35 заходів, які мають відбутися поблоково в нашому місті»,- зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Як повідомляють в управлінні культури Львівської міської ради Програма відзначення 100-ліття ЗУНР спрямована на підвищення рівня обізнаності громадськості з важливим історичним періодом у історії державотворення Західно-Української Народної Республіки 1918-1919 років. Мета Програми буде реалізована через комплекс заходів, подій та проектів із широким залученням різноманітних установ, організацій та громадськості.

Програма відзначення подій 1918-1919 років розроблена з метою організації заходів у контексті державотворення ЗУНР, як частини української революції 1917-1921 років та спрямована на популяризацію історії багатоетнічного міста.

Ця Програма розрахована на 2018-2019 років, визначає стратегію проведення загальноміських заходів, упорядкування пам’ятних місць та будівель, популяризацію інформації про події та осіб пов’язаних із подіями 1918-1919 років.

Поділитись

Залишити відповідь