Зоокуточок у Хмельницькому: звірі й птахи, ціна та відео

0
1296

У Хмельницькому зоокуточку, який розташований у парку імені Михайла Чекмана, мешкає понад двадцять видів тварин. Серед них такі, як: ведмеді, кози, єноти, тхори, лисиці, кролі, нутрії, павичі, екзотичні кури, лебеді, дикі качки, черепахи й інші.

Відео з youtube-каналу Роман з Хмельницького

Головна дійова особа зоокуточку – ведмедиця Аліса. Її сумну історію знає, напевно, кожен хмельничанин. У далекому 1998 році у Хмельницькому гастролював заїжджий цирк із Молдови, в якому, з-поміж інших артистів виступала п’ятирічна ведмедиця Аліса. Однак гастролі не вдалися, крім того, помер дресирувальник, єдиний, кого слухалася Аліса. Тож цирк поїхав геть, покинувши в холодному парку сліпу тварину. Коли ж про страждалицю в зимовому парку дізнався, до речі, з нашої газети, тодішній мер, нині покійний Михайло Чекман, Алісу забрали з клітки півтора на півтора метри, де вона могла лише повзати навкарачки, і створили гідні умови для проживання.

У 2003 році на Алісу чекала приємна несподіванка – здоровило Тімка. Відтоді щороку у пари народжуються ведмежата.

Окрім спостеріганням за життям мешканців зоокуточка, тварин і птахів також можна годувати (корм продають у касі) й фотографуватися з ними.

Графік роботи зоокуточку у парку Михайла Чекмана: 10.00-18.00.

Ціна квитка: дорослий – 25 гривень, дитячий – 20 гривень.

Залишити відповідь