Лосиця загинула від поранення протитанковою ракетою у Львівській області

0
1137

Лосиця загинула від поранення протитанковою ракетою у Львівській області. Про це Депо Новин повідомив представник Львівського обласного керування лісового господарства.

Труп виявлено 4 березня на території мисливсько-рибного господарства “Старичі” (Яворівський район, Львівська область), біля Яворівського полігону. Самка лося загинула від втрати крові.

За даними ветеринарів, тварина отримала поранення задньої ноги. Ці ракети використовуються на полігоні.

У січні міністр екології й природних ресурсів Остап Семерак повідомив, що наказ Мінекології про внесення лося європейського в Червону книгу України зареєстровано у Міністерстві юстиції, і, таким чином, полювання на нього тепер заборонене.

Міністерство екології й природних ресурсів внесло лося європейського в Червону книгу України відповідним наказом на підставі рішення Національної комісії з питань Червоної книги України. Це рішення комісія підтримала на засіданні в листопаді.

Раніше Міністерство екології й природних ресурсів затвердило ліміти на відстріл 160 лосів у поточному мисливському сезоні, які втрачають дію з набранням чинності цього наказу.

Залишити відповідь