Львівські школярі змагатимуться у фінансовому квесті

0
1018

22 травня в рамках святкування Дня банківського працівника у Львові відбудеться «Квест з фінансової грамотності» для львівських школярів. 10 команд будуть змагатися за головний приз – політ на повітряній кулі. Про це повідомляє Депо Новин.

За словами організаторів, під час квесту школярі у цікавій та інтерактивній формі дізнаються про історію ощадного руху та банківництва на Галичині, продемонструють навички комунікації та командоутворення, застосують на практиці свої знання з фінансової грамотності, спробують сили на шляху фінансового успіху.

На даний час «Фінансову грамотність» вивчають учні 40 львівських шкіл. «Курс «Фінансова грамотність» у Львові впроваджується з 2013 року і з кожним роком його популярність зростає, як і кількість вчителів, які фахово викладають цей предмет у школах. Наша молодь вже розуміє, що без фінансових знань досягнути успіху в житті буде складно,» – підкреслює начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Квест – один з найпопулярніших форматів розваг серед школярів та молоді. Організатори сподіваються завдяки йому зацікавити молодь та продемонструвати, що фінансова грамотність не лише дуже необхідна, але й неймовірно цікава наука.

Квест стартуватиме на площі Ринок, основні локації: центральні офіси банків та фінансових установ, а також Національний етнографічний музей, Палац Мистецтв, приміщення Університету банківської справи та ін.

До участі у квесті запрошуються учні 7-9 класів, переможцем стане команда, яка першою зуміє розгадати всі завдання квесту (на логіку, з історії банківництва Львова, питання з фінансової грамотності, ребуси на банківську тематику) і найшвидше добереться до фінішу.

 

Залишити відповідь