СТРЦ Spartak у Львові відкрився для відвідувачів

0
1003

Компанія Jones Lang LaSalle (JLL) заявляє, що спортивний торгово-розважальної центр (СТРЦ) Spartak  15 березня відкрився у Львові для відвідувачів. Про це йдеться в повідомленні компанії, яка є ексклюзивним консультантом СТРЦ.

Згідно з повідомленням, заповнюваність об’єкту до відкриття перевищила 92%. Серед якірних орендарів – супермаркет “Сільпо” (4 тис. кв. м), 7-зальний кінотеатр Multiplex і спорткомплекс Sportlife площею понад 6,8 тис. кв. м з басейном олімпійського стандарту.

У торговій галереї якірними орендарями стали магазини SinSay (група LPP, більш як 1,1 тис. кв. м), ритейлер побутової техніки та електроніки Comfy (1 тис. Кв. М), а також хобі-маркет Akvarel N площею понад 1 тис. кв. м.

Операторами фуд-корту (загальна площа – 1,5 тис. кв. м) стали заклад NOA, ресторани здорового харчування Tomatina і Avocado, піцерія La Familia, м’ясний ресторан “the М’ясо”, а також формати express або to-go Express Buffet, Pinsa Romana, “Львівські круасани” та інші.

Крім того, партнери проекту анонсували початок будівництва 2-ї черги СТРЦ, завдяки чому орендована площа торгового центру становитиме майже 40 тис. кв. м.

Відкриття 2-ї черги СТРЦ Spartak заплановано до 2022 року.

Jones Lang LaSalle – міжнародна компанія, що надає фінансові і комплексні послуги в галузі нерухомості і має більш як 220 представництв в усьому світу, які працюють на ринках більш ніж 750 міст в 60 країнах.

Залишити відповідь