У Львові продовжують встановлювати гідрозатвори

0
986

Як повідомили Депо Новин департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, торік у Львові встановлено більше 800 гідрозатворів. З них 129 нових дощоприймачів із гідрозатворами встановили фахівці служби каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал».

«Гідрозатвори – це пристрої, які запобігають надходженню каналізаційних газів і неприємних запахів з мережі. У центральній частині міста дощова каналізація з’єднана з господарсько-побутовою. Відтак, неприємні запахи через несправні дощоприймачі потрапляють в атмосферу міста. На жаль, переважна більшість гідрозатворів на дощоприймачах є несправними. Місто виділило кошти на їх заміну», – розповів начальник служби каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Васильченко.

За його словами, у 2017 році фахівці підприємства встановили 129 нових дощоприймачів із гідрозатворами. У 2015-2016 роках ЛМКП «Львівводоканал» встановив 120 гідрозатворів на дощоприймачах під час реконструкції вулиць: вул. Богданівської (від вул. Глинянський Тракт до вул. Золочівської, від вул. Золочівської до вул. Пластової), вул. І. Мечникова (від вул. Пекарської до вул. Личаківської), вул. Київської (від вул. Генерала Т.Чупринки до вул. Є. Коновальця) і вул. Русових, вул. І. Котляревського (від вул. Генерала Т. Чупринки до вул. І. Нечуй-Левицького) і вул. І. Нечуй-Левицького (від вул. І. Котляревського до вул. Академіка А. Сахарова).

Водночас, як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, торік на загал у Львові було встановлено більше 800 гідрозатворів. З них 716 було встановлено на замовлення департаменту. Також гідрозатвори встановлювали Личаківська і Галицька адміністрації під час проведення капітального ремонту вулиць.

У 2018 році роботи із встановлення гідрозатворів продовжать. Їх встановлюватимуть ЛМКП «Львівводоканал» та районні адміністрації. Також передбачено встановлення гідрозатворів на об’єктах, які ремонтує ЛКП «Львівавтодор», зокрема вул. Замарстинівській.

Нагадаємо, фінансування заходів з заміни несправних гідрозаворів на дощовій каналізації відбувається з міського бюджету в межах Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства міста Львова.

Залишити відповідь