У Львові затримали хлопців, які рекламували наркотики

0
1206

Львівські патрульні затримали двох 18-річних хлопців, які наносили за допомогою аерозольних балончиків на фасади будинків адреси сайтів з продажу наркотиків. Про Депо Новин повідомила прес-служба Патрульної поліції Львова.

Хлопців затримали на вул. Зубрівській.

«Патрульні отримали повідомлення про пошкодження майна на вул. Манастирського. Заявник повідомив, що невідомі особи балончиком з аерозольною фарбою розмальовують фасади будинків. Інспектори отримали опис правопорушників та напрямок їхнього руху. Патрульні почали перевіряти прилеглі вулиці. Вже на вулиці Зубрівській інспектори виявили двох осіб, які почали втікати, як тільки побачили поліцейський автомобіль», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці наздогнали хлопців і, перевіривши їх імена по базі, виявили, що ті й раніше мали проблеми з поліцією, а один із них навіть притягався до кримінальної відповідальності за наркотики.

«Патрульні вирішили підійти до написів, на яких були посилання на сторінки в мережі інтернет. За цими посиланням інспекторам відкрилася сторінка з продажу наркотичних речовин. Тоді на місце події скерували слідчо-оперативну групу. Слідчі виявили й інші докази, що можуть підтверджують причетність даних громадян до продажу наркотичних речовин», – йдеться у повідомленні патрульних.

Хлопців після цього доставили Сихівського відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.

Залишити відповідь