Вулицю Замарстинівську у Львові закрили аж до Нового року

0
960

Від понеділка, 5 березня, з 10:00 і до 19:00 понеділка, 31 грудня, буде перекрито рух транспорту на вул. Замарстинівській на ділянці від вул. Липинського до вул. Східної. Про це Депо Новин повідомила прес-служба Львівської міськради.

Проїзд буде перекрито у зв’язку з проведенням будівельних робіт з реконструкції вул. Замарстинівської. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд дороги буде здійснюватися відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

На вказаній ділянці передбачено:реконструкцію вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км; перекладення каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській, заміна ділянок колекторів із бокових вулиць, заміна усіх випусків із житлових будинків та випусків із дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів із влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі, заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів із бокових вулиць, влаштування пожежних гідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць, а також влаштування дренажу дорожнього полотна, влаштування зовнішнього освітлення; заміна газопроводів та влаштування контактної мережі трамваю.

Залишити відповідь