Де купаються у Хмельницькому – відео

0
1127

Незважаючи на велику кількість водойм, офіційно купатися у Хмельницькому дозволено лише на міському пляжі. Він розташований на річці Південний Буг (вхід із вулиці Степана Бандери, 8).

Окрім чистої води, якість якої регулярно перевіряють, тут встановлені рятувальні пости, буйки, інформаційні стенди, влаштовані вбиральні, роздягальні та смітники, є питний фонтан. Вхід на хмельницький пляж – безкоштовний.

Купальний сезон 2022 у Хмельницькому розпочався на початку червня, а перед тим воду у Південному Бузі перевірили спеціалісти.

Бактеріологічні показники на Хмельницькому міському пляжі – у межах норми.

 

 

Як розповів начальник міського управління з питань екології і котролю за благоустроєм Олександр Луков, для того, аби показники води у річці були відповідали необхідним стандартам, четвертий рік поспіль комунальники підселяють у воду хлорелу (зелені водорослі). Зокрема, цього року поблизу міського пляжу запустили 48 кілограмів хлорели.

«Безпечно можна купатися лише біля хмельницького міського пляжу», – наголосив Олександр Луков.

За його словами, також показники води у межах норми у водоймі, що в мікрорайоні Озерна. Але там немає облаштованого пляжу, зокрема, немає рятувальників.

Залишити відповідь