Генпрокуратура розслідує можливе ухиляння “Нової пошти” від сплати податків

0
1002

Генеральна прокуратура розслідує можливе ухиляння “Нової пошти” від сплати податків. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Депо Новин.

Сарган повідомила, що за даними Державної фіскальної служби й за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи родинних компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переведення в готівку безготівкових коштів і з мінімізації податкових зобов’язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту із проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств із ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах.

Вона додала, що генеральний прокурор Юрій Луценко бере під особистий контроль розслідування кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами “Нової пошти” і інших родинних підприємств за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (ухиляння від сплати податків) Кримінального кодексу.

На наступному тижні Луценко заслухає матеріали провадження в присутності адвокатів представників “Нової пошти”.

Зі слів Сарган, якщо доказів порушення законодавства з боку посадових осіб компанії не буде отримано, кримінальне провадження буде закрито.

Генеральна прокуратура провела обшуки в офісах “Нової пошти” у Києві, Полтаві, Харкові й Дніпрі.

Залишити відповідь