Кредобанк почав фінансувати малий і середній бізнес Києва

0
1284

Доступний кредит на придбання спеціалізованого устаткування отримало столичне підприємство-виробник національної сувенірної продукції в рамках міської Програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє Депо Новин. Відповідний договір укладено між ТОВ «Профітранс» та ПАТ «Кредобанк». Завдяки співпраці Київської міської державної адміністрації з Німецько-Українським фондом та банком-партнером для кінцевого позичальника відсоткова ставка за кредитом становить лише 10%. На сьогодні це найнижчий показник в Україні.

«Компенсуючи 50% відсоткової ставки за кредитним договором, Київська міська влада  в такий спосіб сприяє реалізації інвестиційних проектів малого та середнього підприємництва. Сьогодні столичну Програму підтримки розвитку МСП можна назвати найбільш дієвою в Україні, оскільки окрім інформаційно-консультаційної допомоги  підприємцям надається суттєва фінансово-кредитна підтримка, яка, фактично, покриває частину витрат по кредиту та дозволяє підприємству рухатись вперед», – переконаний директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Андрій Мельничук.

Відповідно до Положення, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року, фінансово-кредитна підтримка надається малому та середньому підприємництву у таких галузях, як виробництво, розвиток закладів дошкільної освіти та сфери житлово-комунальних послуг. У 2018 році на компенсацію за процентними ставками виділено 10 млн грн.

«ПАТ «Кредобанк», підтримуючи розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, долучився до Програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва міста Києва наприкінці 2017 року. «Робота з малим і середнім бізнесом є одним із ключових пріоритетів «Кредобанку». Намагаючись надати максимально доступні кредити малим та середнім підприємствам, ми беремо участь у різноманітних програмах, які дозволяють знизити реальну відсоткову ставку. Ми дуже раді видати перший кредит за міською програмою підтримки підприємців Києва та сподіваємось, що вигідними можливостями цієї програми зможе скористатися багато наших клієнтів», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Реалізація Програми фінансово-кредитної підтримки стала можливою завдяки партнерству Київської міської державної адміністрації та Німецько-Українського Фонду спільно з його міжнародними партнерами. Сприяючи розвитку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні, стратегічним пріоритетом НУФ є підтримка підприємств, які відносяться до категорії малих і середніх (МСП), що створюють фундамент для успішного розвитку держави в довготривалій перспективі. «Питання розміру процентної ставки або вартості кредитування є особливо чутливим для малих і середні підприємств, що прагнуть реалізувати інвестиційні проекти, які, в свою чергу, на початковій стадії реалізації характеризуються низькою дохідністю. Тому Спільна програма КМДА та НУФ з компенсації процентних ставок неодмінно сприятиме зростанню інвестиційної активності МСП міста Києва», – вважає в.о. керівника Німецько-Українського Фонду Валерій Майборода.

Учасник міської Програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва – ТОВ Профітранс – більше десяти років спеціалізується на розробці та виготовленні  сувенірної продукції, що сьогодні  представлена  у  більшості туристичних центрів України.  За словами директора підприємства Дмитра Олянішена, отримання кредиту від КМДА та «Кредобанку» робить можливим придбання  додаткового парку сучасного  обладнання, що в свою чергу дозволить збільшити обсяги виробництва. «Сподіваємось, що підписання угоди між  SUPERMAGNIT тм  (ТОВ Профітранс),  «Кредобанком»   та КМДА є гарним  початком плідної, довготривалої  співпраці», – наголошує очільник компанії.

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою – на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом.

 

Залишити відповідь