НБУ затвердив нові тарифи на реєстрацію платіжних систем

0
981

Національний банк вніс зміни до тарифів із окремих послуг у сфері реєстрації платіжних систем. Про це сказано в повідомленні прес-служби регулятора, передає  Депо Новин.

Регулятор затвердив тарифи на послуги в сфері реєстрації платіжних систем: узгодження правил (з виданням свідоцтва) міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент; узгодження правил (з виданням свідоцтва) внутрішньодержавної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент; узгодження змін до правил (з виданням свідоцтва) міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент (крім випадку, якщо зміни до правил вносяться виключно з метою приведення у відповідність зі змінами у законодавстві України, у тому числі нормативно-правових актах Національного банку).

Також затверджено тарифи на: узгодження змін до правил (з виданням свідоцтва) внутрішньодержавної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент (крім випадку, якщо зміни до правил вносяться виключно з метою приведення у відповідність зі змінами в законодавстві України, у тому числі нормативно-правових актах Національного банку); узгодження умов і порядку діяльності оператора послуг платіжної інфраструктури.

Узгодження змін до правил платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент, у разі, якщо відповідні зміни вносяться виключно з метою приведення у відповідність зі змінами в законодавстві України, у тому числі нормативно-правових актах НБУ, буде здійснюватися безкоштовно.

В 2017 році частка безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток збільшилася на 3,8 п.п. до 39,3%.

Залишити відповідь