Порошенко впевнений в отриманні Україною $2,56 млрд за рішеннями Стокгольмського арбітражу

0
1051

Президент Петро Порошенко впевнений, що Україна отримає 2,56 млрд доларів за результатами двох арбітражних проваджень Національної акціонерної компанії “Нафтогаз Україна” проти компанії “Газпром” (Росія) в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма (Швеція). Про це він сказав в інтерв’ю телеканалам, передає Депо Новин.

“У мене немає жодних сумнівів у тому, що Україна в повному обсязі отримає усе до копійки… Позиція РФ, що вона не буде платити, – слабка. Після бійки кулаками не махають. Є міжнародні конвенції, є бездоганна юридична позиція, кваліфікована команда українських юристів, дипломатів, які 100% це забезпечать. Якщо цього не відбудеться, за моїм дорученням команда юристів відпрацює питання арештів і забезпечення стягнення”, – відповів Порошенко на запитання про реальність стягнення цих коштів з “Газпрому”.

Президент також заявив, що завдяки акції “прикрути” Україна на 14% скоротила споживання газу за день. “На 25 млн кубів газу ми зменшили, але на жоден кубометр ми не припинили транзит, показавши себе відповідальним і надійним партнером”, – додав він. Глава держави також констатував, що ризик кризи минув.

Залишити відповідь