Що залишилося від легендарного Хмельницького речового ринку у 2022 році (ВІДЕО)

0
1398

Що залишилося від легендарного Хмельницького речового ринку у 2022 році. Про це пише Депо Новин із посиланням на Telegram-канал “Новини Романа з Хмельницького“.

“Нас часто запитують: “А що там “толкучка”? Люди є?”. Якщо чесно, то не дуже… Хмельницький базар уже не той, що раніше. Аби не бути голослівними, відеокореспондент каналу “Новини Романа з Хмельницького” суботнього ранку прогулявся до славнозвісного Хмельницького ринку. Яким він його побачив – дивіться у відео”, – йдеться у повідомленні.

Хмельницький речовий ринок бере свій початок ще наприкінці радянської епохи, а саме в 1987 році, коли Хмельницький міськвиконком надав дозвіл місцевій «Облспоживспілці» на облаштування першого великого речового ринку на Львівському шосе. Протягом наступного десятиліття навколо нього розбудовується цілий ринковий комплекс.

Як і в 1990-ті, нині на Хмельницькому речовому ринку серед його продавців чимало осіб, основним фахом яких не є торгівля, зокрема, осіб вз вищою освітою, представників інтелігенції — у кожного історія приходу на ринок своя. Також, як і раніше, ринок є традиційним першим місцем роботи для багатьох студентів.

Залишити відповідь