В Україні кредитуватимуть під заставу криптовалюти

0
1205

Мережа ломбардів “Скарбниця” вирішила ввести кредитування під заставу криптовалют. Про це сказано в повідомленні ломбарду,передає Депо Новин.

Компанія “Скарбниця” разом із групою компаній-партнерів найближчим часом представить нову унікальну послугу – кредити під заставу криптовалюти. “Впровадження цього проекту зумовлене стрімким розвитком криптовалют і blockchain у світі. Наші клієнти зможуть користуватися грошима і водночас одержати дохід від зростання курсу криптовалют у майбутньому”, – прокоментував керівник відділу маркетингу компанії “Скарбниця” Іван Іпатов.

Для спрощення процедури одержання кредиту позичальникам буде запропоновано калькулятор, за допомогою якого можна буде визначитися з типом і обсягом криптовалюти для застави, строком і сумою кредиту. Власники криптовалюти зможуть одержати кредит у гривні на строк до 31 дня із правом пролонгації.

Після того, як заборгованість за кредитом буде погашена – вся сума криптовалюти, що була передана в заставу, повертається позичальникові в повному обсязі. За кожним договором IT-система буде вести автоматичний облік суми криптовалюти в заставі й ціну, за якою зафіксована угода.

Це значить, що у разі зростання ціни можливе збільшення суми позики, а при падінні позичальник має досить часу на ухвалення рішення про подальші дії зі своїми активами. Кредити під заставу криптовалюти видаються офіційно, з 100% гарантією законності угоди, без будь-яких додаткових комісій і прихованих платежів.

Нагадаэмо, Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжним засобом, грошовим сурогатом або цінністю.

Залишити відповідь