З Мукачево запустять дешевий потяг у Будапешт

0
1149

Публічне акціонерне товариство “Укрзалізниця” разом із компанією MAV-Start (Угорщина) має намір запустити новий поїзд “Мукачево – Будапешт” (Угорщина).

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав виконуючий обов’язки голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, передає Депо Новин.

“В одну із самих мальовничих столиць Європи можна буде дістатися комфортним поїздом без пересадок. Укрзалізниця разом із MAV-Start планує запустити прямий маршрут “Мукачево – Будапешт”. Тільки що завершили переговори з нашими угорськими колегами. Вони готові надати рухомий склад, що буде курсувати євроколією, яка і з’єднує ці два міста. На новому напрямку не буде витрачатися час на перестановку вагонів із широкої колії на вузьку – це значна перевага маршруту”, – повідомив він.

Кравцов додав, що ціна квитка буде становити від 700 гривень до 1 000 гривень.

Зараз вартість квитків в цьому напрямку понад 2 000 гривень

MAV-Start є підрозділом компанії “Угорська державна залізниця” і відповідає за пасажирські перевезення.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства й організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Залишити відповідь