Міноборони допустило до експлуатації львівський танк

0
1053

Міністерство оборони допустило до експлуатації в Збройних силах пожежний танк ГПМ-72 виробництва державного підприємства “Львівський бронетанковий завод”, що входить до державного концерну “Укроборонпром”. Про це йдеться в повідомленні “Укроборонпрому”, передає Депо Новин.

“Пожежний танк ГПМ-72 від ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, допущено до експлуатації у Збройних силах України. Це рішення прийняло Міноборони після успішного завершення відомчих випробувань. Рішення про допуск до експлуатації означає, що тепер ГПМ-72, у разі відповідного замовлення з боку Міноборони, потрапить в армію”, – сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, ГПМ-72 призначений для проведення аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах, базах зберігання вибухонебезпечних виробів.

Він оснащений пожежною цистерною, місткість якої становить 20 т, сучасним пожежним насосом і лафетом, за допомогою яких можна гасити пожежу на відстані до 100 метрів.

Машина має підвищену прохідність і захист екіпажу від ураження різними типами боєприпасів і вогню, для цього рятувальники захищені 30-мм бронею, у кабіні встановлена фільтровентиляційна установка, також реалізовано обливання кабіни корпуса для зниження її температури.

ГПМ-72 уже використовувався під час пожежі на складі боєприпасів під Вінницею у вересні 2017 року, де довів свою високу ефективність.

Залишити відповідь