Працівники “Кредобанку” поставили дитячу театральну виставу (ВІДЕО)

0
1492

«Кредобанк» в черговий раз став генеральним партнером однієї з найвизначніших подій культурного життя Львова – ХІV фестивалю «Ніч у Львові».  Про це повідомляє Депо Новин. Однією з найцікавіших подій фестивалю стала прем’єра дитячої театральної вистави «Рукавичка», усі ролі в якій виконують працівники банку.

Прем’єра вистави відбулася у неділю, 15 липня, у Першому театрі (Львів). У п’єсі, спеціально написаній за мотивами української народної казки «Рукавичка» відомою львівською дитячою письменницею Оксаною Думанською, взяли участь 8 працівників банку. Вистава готувалася у вільний від роботи час під керівництвом професійного режисера, художнього керівника Першого театру Юрія Мисака. Прем’єру вистави відвідали діти працівників банку, львів’яни та гості фестивалю «Ніч у Львові» з дітьми – вхід на виставу був вільний.

«Цього року «Кредобанк» не тільки вже традиційно підтримав фестиваль «Ніч у Львові»  як є одну з найцікавіших літніх подій нашого міста, а й долучився до нього власною цікавою подією – виставою, що стала подарунком для маленьких дітей. Заворожуюче дійство та професійна гра наших акторів здивувала усіх та подарувала море позитивних емоцій, – говорить перший заступник голови Правління  ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. – Вистава «Рукавичка» розпочинає нову серію соціальних подій, об’єднаних в ініціативу «Читаємо з «Кредобанком», що має на меті заохотити дітей та дорослих до читання та культурного збагачення».

Фестиваль «Ніч у Львові-2018» відбувся у Львові 13-15 липня на більш як 40 локаціях, серед яких – театри, храми та музеї. Найпомітнішими подіями фестивалю стали музично-світлове дійство від оркестру «Львівські фанфари» біля Ратуші, ніч «Віртуозів Львова» та оперний проект в Італійському дворику, нічна феєрична екскурсія «Обрядові забави на Петра» у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, нічні презентації книг та джазовий концерт Jazz Night in Lviv Dovzhenko Centre. Крім театральної вистави, «Кредобанк» традиційно долучився до фестивалю кінопоказами просто неба у рамках проекту «Кіно в парку з KredoBank» у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Загалом заходи фестивалю «Ніч у Львові» відвідали понад 15 тисяч львів’ян та гостей міста.

Залишити відповідь