Продукти «Кредобанку» здобули нові перемоги у премії Prostobank Awards

0
1273

За  підсумками роботи у ІІ кварталі 2018 року продукти «Кредобанку» здобули зразу дві перемоги у премії Prostobank Awards –  у номінації «Кращі депозити для бізнесу» з програмою «Стандарт On-line» та у номінації «Кращі кредити на розвиток бізнесу» з програмою «Вигідні інвестиції». Про це Депо Новин повідомили у прес-службі банку.

Також крім першого місця у двох номінаціях «Кредобанк»  здобув ІІІ місце у номінації «Кращі депозити для населення з вкладом «Прибутковий», ІІІ місце у номінації «Кращі кредити на вторинному ринку житла» з пропозицією «На покупку нерухомості на вторинному ринку» та ІІІ місце у номінації «Розрахунково-касове обслуговування» з програмою «Comfort» .

При визначенні переможців серед кредитних програм аналітики агентства «Простобанк консалтинг», яке є організатором премії, брали до уваги максимальний термін та максимальну суму кредиту,  реальну відсоткову ставку, форму погашення та умови дострокового погашення. При визначенні переможців серед депозитних пропозицій враховували відсоткову ставку, мінімальну суму депозиту, періодичність виплати відсотків,  а також походження капіталу банку.

«Чергові нагороди продуктів «Кредобанку» у премії «Prostobank Awards» підтверджують те, що розрахунково-касове обслуговування, депозитні та кредитні  пропозиції банку є одними з найпривабливіших на ринку України. Запрошуємо скористатися оптимальними пропозиціями надійного банківського сервісу», – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

Окрім того, у червні 2018 року «Кредобанк» посів четверте місце у рейтингу надійності депозитів українських банків від агентства «Стандарт-Рейтинг», а у липні агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило рейтинги банку за національною шкалою на найвищому рівні – uaAAA за національною шкалою.

Залишити відповідь