Скільки газу зекономили у Львові

0
907

На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Про це пише Депо Новин. Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», за вихідні, 3-4 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 246372 кубометрів газу менше. На вихідні значна економія пов’язана з тим, що у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система.

«Заходи економії почали впроваджувати з 2 березня після обіду. Тому за ці три дні, 2-4 березня, вдалося зменшити споживання природного газу на 310 167 кубометрів. Зокрема, за суботу і неділю спожито на 246 372 кубометрів менше, оскільки на вихідних навчання в закладах освіти не було, наші служби проводили роботу щодо коригування температури теплоносія до такого рівня, щоб не замерзла система», – розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, 2 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом 4-х днів задля економії енергоресурсів.

Залишити відповідь