У Садового зацікавилися любов’ю молодої львівської вчительки до Гітлера

0
1076

У Садового зацікавилися любов’ю молодої вчительки до Гітлера. Про це повідомляє Деппо Новин. Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, сьогодні керівництво департаменту та управління освіти ЛМР здійснило виїзд у СШ № 100 для відібрання пояснень щодо допису у мережі фейсбук заступника директора з виховної роботи, вчителя історії цієї школи Мар’яни Батюк З цього приводу в управлінні освіти ЛМР проведуть службове розслідування.

«Я обурена тим, що в освітянському середовищі можуть відбуватись такі речі. Обурена висловами заступника директора з виховної роботи, вчителя історії Мар’яни Батюк. Я особисто була сьогодні в навчальному закладі. Мар’яни Батюк на робочому місці не було. Оскільки вона є сьогодні черговий адміністратор, її робочий день мав би бути до 17.30. Зі слів директора, вона самовільно покинула робоче місце. З пояснень директора, що сталось, нам повідомили, що в усній формі вчитель сказала, що шкодує, що це зробила, а в письмовому поясненні написано, що вона таких дій не вчиняла.

Управлінням освіти створено комісію, розпочинається службова перевірка. Тому що, насправді, це недопустимі речі», – прокоментувала ситуацію директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Мар’яна Батюк є депутатом Львівської міськради від партії “Свобода”

Залишити відповідь