Генпрокуратура не виявила порушень під час обшуків на “Новій пошті”

0
981

Генеральна прокуратура не виявила порушень під час обшуків у компанії експрес-доставки “Нова пошта” 16 березня в п’ятницю. Про це сказано в повідомленні компанії, передає Депо Новин. Зазначається, що 19 березня відбулася зустріч генерального прокурора Юрія Луценка зі співвласником “Нової Пошти” В’ячеславом Климовим.

“Юрій Луценко підтвердив, що під час обшуків, проведених 16 березня в компаніях групи, порушень виявлено не було. Вилучені під час обшуку кошти клієнтів компанії “Пост Фінанс” будуть повернуті. Юридична служба групи компаній “Нова Пошта” відповість на всі питання Генпрокуратури й надасть всі необхідні матеріали, що дасть змогу прийняти законне рішення у справі”, – сказано в заяві групи.

Також повідомляється, що Луценко стурбований з приводу використання перевізників у схемах транспортування нелегальних товарів.

“Сторони домовилися про розробку спільного плану дій з метою не допустити можливі випадки перевезень незаконних вантажів”, – сказано в заяві.

“Нова пошта” просить владу припинити силові дії проти компанії. У п’ятницю 16 березня стало відомо, що Генеральна прокуратура проводить обшуки в офісах “Нової пошти”.

Генеральна прокуратура не повідомляла про підозру співробітникам “Нової пошти” і споріднених підприємств після проведених обшуків.

Також зазначалося, що Генпрокуратура розслідує можливе ухиляння “Нової пошти” від сплати податків. При цьому під час обшуків було вилучено 132 тис. гривень коштів з каси фінансової компанії групи, і “Нова пошта” заявляла про намір оскаржити вилучення цих грошей.

Залишити відповідь