Правоохоронці перевірять наявність можливих порушень у конкурсі на ліцензії на 4G-зв’язок

0
995

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити наявність можливих порушень під час конкурсу на надання ліцензій для впровадження 4G-зв’язку (стандарт LTE).

Про це Гройсман написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Депо Новин.

“Сьогодні лідер Радикальної партії Олег Ляшко оприлюднив заяву про те, що відкритий конкурс із продажу ліцензій на стандарт мобільного зв’язку 4G міг пройти непрозоро, а вартість виданих ліцензій могла б бути значно вище”, – написав Гройсман.

Він нагадав, що відповідальним за проведення конкурсу є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку й інформатизації.

“Але уряд не може не відреагувати на заяву про можливі збитки, нанесені державі. Тому я звернувся у правоохоронні органи провести ретельну перевірку всіх наведених фактів”, – написав прем’єр.

6 березня в конкурсі на надання ліцензій для впровадження 4G-зв’язку (стандарт LTE) у діапазоні 1800 МГц оператор мобільного зв’язку “Київстар” виграв 3 лоти, компанія “Vodafone Україна” – 2 лоти, компанія lifecell – 1 лот, загальна сума вартості ліцензій становить 5,434 млрд гривень.

За підсумками тендеру на надання ліцензій на 4G-зв’язок у діапазоні 2600 МГц оператор мобільного зв’язку “Київстар” виграв 3 лоти в торгах на надання ліцензій для впровадження 4G-зв’язку (стандарт LTE), оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” – 2 лоти, компанія lifecell – також 2 лоти, загальна сума яких становить 2 456,55 млн гривень.

Поділитись

Залишити відповідь