СБУ закликає українців не брати участь у виборах Президента Росії

0
977

Служба безпеки України закликає громадян України, що проживають в анексованому Криму, не брати участь у виборах Президента Росії на півострові 18 березня. Про це йдеться в повідомленні відомства, передає Депо Новин.

“СБУ закликає всіх громадян України, що проживають у тимчасово анексованому Криму, утриматися від участі в незаконних виборах президента РФ”, – сказано в ньому.

Також СБУ попереджає українців про кримінальну відповідальність за участь в організації й сприянні проведенню незаконних виборів у Криму.

Відповідно до повідомлення, у рамках розслідування злочинів, передбачених ч. 1, 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну або скинення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч. 1, 2 ст. 110 (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу, правоохоронці встановили, що окремі громадяни України за попередньою змовою між собою займаються організацією у Криму незаконних президентських виборів.

Зокрема за цим фактом готується повідомлення про підозру голові так званої Центральної виборчої комісії Криму. Правоохоронці продовжують установлювати причетних до сприяння в проведенні незаконних президентських виборів на півострові.

Прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження за фактом організації незаконних виборів Президента Росії на півострові.

Залишити відповідь